32 cale selecline auchan 32s18 za 369 zł

Auchan: tv 32 cale za 369 zł

Najtańszy telewizor 32 calowy bo na takie miano zasługuje tv led 32 cale selecline 32s18 za 369 zł. Tak to prawda 369 zł za 32 cale. Może rzec że to idealny telewizor na działkę lub akademika. Jak się coś stanie to nie będzie go szkoda.A co oferuje?

Czego można się spodziewać po 32 calach? Hmm smart tv do netflixa , 3 hdmi ,wbudowanego wifi ,full hd i dobrych głośników. Jeżeli tego szukasz to nie radzę kupować selecline 32s18 bo to sprzęt nie dla ciebie. Niestety niska cena to też niska jakość.Na czym przy oszczędza w takich przypadkach producent?

Zacznijmy od materiałów. Tanie telewizory to tani plastik a pilot to telewizora przypomina zabawkę a nie prawdziwego pilota. Drugą kwestią jest wyposażenie. Rozdzielczość HD ready a nie Fulll HD . Mniejsza ilość złączy jak HDMI czy Usb. Brak smart tv którego wyczekują oglądający netflixa i innych serwisów vod.

Wręcz standardem są kiepskie głośniki. Co ni którzy użytkownicy tanich telewizorów uważają że tanie głośniki za 20 zł biją jakością te z telewizora. Oczywiście zapomnijmy o bluetooth czy wifi.

Czy tak jest w przypadku selecline 32 cale 32s18? Nie wiem.Jak nakreślam Tobie użytkowniku czego możesz się spodziewać.

selecline 32 cale 32s18 oferuje 3 hdmi i usb oraz klase energetyczną A. Mogę się domyślać że posiada rozdzielczość Hd ready i brak smart tv.

Czy to się w ogóle opłaca?

Tak jeżeli potrzebujesz taniego monitora ,tv dla dzieci lub tv na działkę. Jest to idealny monitor na wystawę sklepową aby reklamować twoje produkty. Sprawdzi się jako tani tv w akademiku czy do bajek dla małego dziecko .

Oferta ważna od 29.04.2020 -6.05.2020 lub wyczerpania zapasów

Zdjęcia :Zrzut ekranu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.