Biedronka:Żelazko parowe 1600 W 29,99 zł

Nowy wpis:Biedronka:Żelazko parowe 3000 W

 

Co powiecie na tanie żelazko Hoffen 1600 W idealne dla studenta i nie nadwyrężające zbytniego jego budżetu. No  po prostu musi sobie raz odmówić pizzy z pizzerii w cenie 30 zł ( wiem że prawdziwy student je taką za 2,99 z marketu opakowaną folią żeby było taniej :0 sam tak jadłem dopóki nie nauczyłem się robić ).

 

 

Biedronka:Żelazko hoffen 1600 w za 29,99 zł a w nim:

 

  • cztery funkcje prasowania: bez pary, przy użyciu pary, z podwójnym uderzeniem pary oraz z zastosowaniem spryskiwacza ( no prawie każde żelazko to ma)
  • ochrona przed przegrzaniem urządzenia (to jest super)
  • zbiornik na wodę: 150 ml
  • moc: 1600 W
  • stopa żelazka pokryta ceramiczną powłoką ( ok )
  • pokrętło wyboru temperatury do prasowanej tkaniny ( hmm każde żelazko to ma)

 

Uwielbiam jak dział marketingu opisuje urządzenia które niczym się nie wyróżniają tak jakby to był super -hiper sprzęt za małe pieniądze. Gratulacje dla marketingu biedronki jednak prawda jest zupełnie inna.

Jak pokazałem swojej to żelazko to skrzywiła się i powiedziała “fajne ale za mała moc”. Dlatego określiłem to żelazko dobrym dla studenta  bo jest tanie i…. tanie.

Niestety 1600 W to trochę mało. W niektórych biedronkach można jeszcze znaleźć to żelazko –  Biedronka żelazko parowe Hoffen 2600 W za 47,99 zł

Czym one się różnią? Ceną i mocą i jeżeli znajdziesz to żelazko jeszcze w biedronce to bierz za 47,99 zł a jak zależy ci tylko na cenie to masz tańsze z nowej promocji 😉

Gdzie:Biedronka

Od kiedy: 07.01.2019 do 19.01.2018 ale tylko w wybranych sklepach

Fotka:Biedronka.pl zrzut ekranu

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.