Netto: kupuj pakietami

Wielosztuki pakiety czy zestawy .Moda na kupowanie w większych ilościach przyszłą do nas z zachodu. Sprzedawcy opłaca się zniżyć cene ob często zarobi to samo ,ale przy większym wolumenie sprzedaży. Jest to też płapka dla nas bo często kupujemy rzeczy które najzwyczajniej są nam nie potrzebne.

Netto przygotowało parę ciekawych propozycji

pasztet 4,5 zł za 3 opak. Opakowanie za 1,17 wychodzi

Ostatnio biedronka miała promocje ale tam wychodziło 1,25 za sztukę

Tuńczyk za 2,5 zł sztuka

Każdy chce mieć sukces frugo , ale jednak roko nie potrafi przebić się przez tłum . W promocje 2,33 sztuka wychodzi

kto nie lubi słodyczy? A szczególnie ptasiego mleczka

Za 2 opakowania 12 zł czyli 6 zł sztuka

Szynka za 4 zł sztuka a tak norma jest ok 5

Parówki czyli ulubione zdanie studenta 😉

Blog sprawdzamypromocje.pl nie jest żadnym oficjalnym blogiem marki, produktów , ani sieci sklepów. Wszystkie nazwy, loga, marki oraz znaki handlowe są znakami zastrzeżonymi dla ich prawnych właścicieli i zostały użyte w celach informacyjnych. Żadna z opisywanych ofert nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Blog sprawdzamypromocje.pl dokłada wszelkich starań za , aby umieszczone informacje były aktualne i ścisłe , jednak nie daje gwarancji co do ich zgodności z stanem aktualnym. Blog sprawdzamypromocje.pl nie odpowiada za poczynania innych użytkowników

Dodaj komentarz