Warszawa: Nocleg w hotelu za 78 zł – kupbon.pl

Serwis kupbon.pl posiada fajną funkcje rezerwowania hotelu czy hostelu bez potrzeby dzwonienia i umawiania się z Panią z recepcji.

Jednym z popularniejszych kierunków wizyt jest Warszawa .A ponieważ jest to stolica ,to jak w każdej stolicy ceny są zabójcze. Średni koszt hotelu warszawie za noc to ok 150-200 zł , ale co w sytuacji kiedy chcemy wydać nasze środki na inne cele niż tylko hotel?

Hotel Mazowiecki oferuje nocleg w centrum warszawy za 78 zł.

Cena fajna ,szczególnie biorąc pod uwagę stolicę. Jednak jest pewien haczyk w niej. Strasznie ciężko złapać pokój w tej cenie więc trzeba się sprężyć z rezerwacją.

Co nam oferuje hotel Mazowiecki ?

Dobra lokalizacja i niska cena .

Ale

Niestety standard tego pokoju odbiega według mnie od normy hotelowej a bardziej przypomina hostelową.

Pokój oferuje tylko umywalkę bez łazienki co jest minusem

Ale z drugie strony nocleg za 39 zł w centrum warszawy to super oferta.

Oczywiście można wykupić śniadanie ale ono kosztuje 22 zł co jest ceną trochę zabójczą.

Podsumowując tani nocleg w centrum warszawy w pokoju bardzie hostelowy niż hotelowy ,ale za to z tv. Dla osób którym to nie przeszkadza myślę żę warto reszta natomiast musi poszukać innego hotelu.

Nie uważacie że wnętrze jest z minionej epoki?

Fotki o charakterze informacyjnym: kupbon.pl

Oferta: http://www.kupbon.pl/warszawa/hotele-i-pensjonaty/3453,hotel-mazowiecki-sam-wybhttp://sprawdzamypromocje.pl/wp-admin/post-new.phpierasz-termin.html

Blog sprawdzamypromocje.pl nie jest żadnym oficjalnym blogiem marki, produktów , ani sieci sklepów. Wszystkie nazwy, loga, marki oraz znaki handlowe są znakami zastrzeżonymi dla ich prawnych właścicieli i zostały użyte w celach informacyjnych. Żadna z opisywanych ofert nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Blog sprawdzamypromocje.pl dokłada wszelkich starań za , aby umieszczone informacje były aktualne i ścisłe , jednak nie daje gwarancji co do ich zgodności z stanem aktualnym. Blog sprawdzamypromocje.pl nie odpowiada za poczynania innych użytkowników

Dodaj komentarz