Co powiecie na tablet z 3g za 290 zł?

Coraz więcej pokazuje się promocji z tabletami z wbudowanym 3g .Jest to spowodowane taniejącą elektroniką,nowościami wprowadzanymi przez firmy a na pewno wymuszeniem przez klientów którzy nie wyobrażają sobie często życia bez odebrania maila czy wpisu na facebooku Dlatego promocja jednej z sieci elektromarketów jest dla takich osób zbawieniem.

A co to za sieć?

Euro

Co nam oferuje Tablet SmartGPS SmartTab 3G

Co nam oferuje tablet

7 cali

Dość kiepska rozdzielczość

Dwurdzeniowy procesor

512 ramu GPS 3G

Do czego go można używać?

Można na nim jak na każdym tablecie przeglądać filmy ,strony, grać w proste gry oraz mieć nawigacje gps co przyda sie dla kierowców.

Co wy na tą promocje

Tutaj macie link- promocja

Fotki:euro.com.pl

Blog sprawdzamypromocje.pl nie jest żadnym oficjalnym blogiem marki, produktów , ani sieci sklepów. Wszystkie nazwy, loga, marki oraz znaki handlowe są znakami zastrzeżonymi dla ich prawnych właścicieli i zostały użyte w celach informacyjnych. Żadna z opisywanych ofert nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Blog sprawdzamypromocje.pl dokłada wszelkich starań za , aby umieszczone informacje były aktualne i ścisłe , jednak nie daje gwarancji co do ich zgodności z stanem aktualnym. Blog sprawdzamypromocje.pl nie odpowiada za poczynania innych użytkowników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.