Allegro:Urządzenie WIELOFUNKCYJNE CANNON ZA 49 ZŁ

Na allegro można znaleźć aukcje z urządzeniem wielofunkcyjnym Cannon za 49 zł. Jest to model CANON PIXMA MG2550S który jest drukarką skanerem i możliwością kopiowania 3w 1.

I teraz wszyscy zastanawiają się gdzie jest haczyk. Przecież na promocji w hipermarkecie urządzenie tego typu kosztuje 99 zł

A tutaj oferują podobny sprzęt za 49 zł . Albo oszust albo coś z nią nie gra i jakiś janusz biznesu chce się dorobić.

A wystarczy tylko przeczytać opis aukcji i się dowiemy że drukarka ma 24 miesięczną gwarancje Cannon ale nie ma tuszów startowych. I teraz trzeba odpowiedzieć na pytanie czy to się opłaca.

Oryginale tusz czarny i kolorowy to ok 115 zł z wysyłką. Pamiętajcie że drukarka potrzebuje obu tuszy żeby prawidłowo funkcjonowała(tak wynika z opinni jednego z użytkowników który ją zakupił)

Po drugie musicie dokupić do niej kabel usb- jest specjalna aukcja gdzie za zestaw zapłacicie 59 zł

Jeżeli popatrzymy na zamienniki to cena będzie podobna ok 120 zł natomiast pojemność ich będzie większa zamiast np 15 ml to 17 ml.

Czy warto – zależy jak na to spojrzymy. Zestaw startowy daje możliwość wydruku około 100 stron. Przy zakupie za 115 zł mamy ok 200 a przy 130 zamienników ok 400 str.Jeżeli ktoś drukuje sporadycznie to nie opłaca się bawić w tego typu aukcje ponieważ w promocji może mieć za 99 zł z tuszami.

Natomiast biorąc pod uwagę zamienniki na 400 stron cena jest ciekawa bo za 179 zł mamy drukarkę na 400 stron druku.

Sam sobie odpowiedzcie na to pytanie

Tutaj aukcja za 49 zł

Fotka:allegro/użytkownik Bluemouse pl zrzut ekranu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.