Auchan:TV 32 CALE ZA 399 ZŁ

Cieszy mnie że doczekałem czasów gdzie telewizor 32 calowy kosztuje 400 zł. Fakt nie jest to jakieś cudo ale niedawno za podobny sprzęt trzeba było zapłacić 1000 zł. Telewizor no name marki Selecline 32s18 HD Ready za 399 zł

Nowy ranking telewizorów 32 calowych 2022 klik

A co mamy w środku?

Tego za bardzo nie wiadomo bo sam Auchan wyświetla tylko reklamę z ceną bez opisu tego urządzenia więc zaleca się spacer do sklepu i sprawdzenie jego parametrów. Sprawdziłem na francuskiej stronie Auchan parametry tego telewizora .

Posiada on rozdzielczość HD Ready , 3 porty HDMI oraz jeden port usb. Ile w tym prawdy nie wiem bo nie znam Francuskiego ale mogę domyślać się że to prawda.

Czego ja spodziewam się po tym urządzeniu. Po pierwsze kiepskiej jakości głośników bo to już standard w tego typu produkcjach. Starego designu i kiepskiej jakości obudowy a szczególnie pilota. Czy tak jest nie wiem ale gdzieś oszczędności musiały być poczynione.

Dla kogo to telewizor. Według mnie idealny na działkę bo dużo nie kosztuje. A tak bez żartów to może on przydać się do pokoju małego dziecka dla bajek , do sklepu który potrzebuje monitora do wyświetlania promocji lub dla studenta który chce mieć coś wiecej niż 15 cali laptopa.

Oferta ważna 7- 13.01.2020 lub zapewne wyczerpania zapasów.

Fotka:Auchan.pl zrzut ekranu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.