Biedronka: Frytownica beztłuszczowa hoffen

Frytownica lub frytkownica kojarzy się mi z rozgrzanym olejem który był wykorzystywany wiele razy. Jednak technologia poszła do przodu a także trendy na zdrowsze jedzenie spowodowały wprowadzenie i rozpowszechnienie frytownic/frytkownic beztłuszczowych. Jedna z takich ofert jest dostępna w biedronce za 199 zł.

Każdy z nas lubi frytki jednak wielu sobie zdaje sprawę że są bardzo niezdrowe a także tuczące mimo że jak to co nie którzy twierdzą to tylko ziemniaki. Frytkownica / Frytownica beztłuszczowa Hoffen może zamienić waszą kuchnię na bardziej zdrowszą. Mniejsza ilość kalorii a także oszczędność na oleju to duże plusy wykorzystanie frytkownicy beztłuszczowej

Co oferuje nam Frytkownica Hoffen:

  1. Moc 1250 W
  2. Pojemność 2,5 l
  3. Wyświetlacz led do sterowania
  4. Regulacja temperatury od 80-200 C
  5. Gwarancja 2 lata

A jak cena takich produktów wygląda u konkurencji?

Sprawdzając allegro natrafiłem na ciekawy model Frytkownicy Lund za 199 zł. Minusem tego urządzenia jest brak wyświetlacz led a sterowania polega na używaniu dwóch pokręteł. Za to moc to 1300 W a pojemność 3,2 l . Cena to 199 zł.

Którą wybrać? Plusem biedronki jest możliwość obejrzenia i szybkiego zwrotu do sklepu w przypadku awarii. W przypadku allegro trzeba wysłać sprzęt. Patrząc na podobne modele z wyświetlaczem led to frytkownica z biedronki jest jednym z najtańszych modeli na rynku. Tak rozpatrując sprawę na pewno można ją polecić. A wy jaki wybór podejmiecie?

Oferta ważna do wyczerpania zapasów od 13.05.2021

Zdjęcie: Zrzut ekranu z gazetki biedronka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.