kolorowe patelnie z powłoką ceramiczną

Biedronka:patelnia z powłoką ceramiczną 26 cm i 24 cm za 24,99 zł

Patelnia jest nieodłącznym narzędziem w każdej kuchni . To dzięki niej możemy się cieszyć naleśnikami czy tak uwielbianym przez nas Polaków schabowym. Ale jak wiadomo kiedyś trzeba ją też wymienić ponieważ wszystko się niszczy . Do wyboru mamy wiele rodzajów patelni. Może być on pokryta teflonem a może być też powłoką ceramiczną. Powłoka ceramiczna ma to do siebie że zapobiega przywieraniu potraw do powierzchni(wiadomo wszystko w granicach rozsądku) i pozwala na przyjemniejszą pracę w kuchni. Biedronka od 22 sierpnia w swojej ofercie będzie miała właśnie takie patelnie. Zobaczmy czy warto skorzystać z tej promocji.

Biedronka co jakiś czas organizuje sprzedaż artykułów kuchennych jak blendery,sokowirówki ,garnki czy patelnie pod nazwą Dom. Tym razem chciałbym wam zaprezentować patelnie 24 cm lub 26 cm za 24,99 zł .

kolorowe patelnie z powłoką ceramiczną
kolorowe patelnie z powłoką ceramiczną

Zaletą tych patelni jest powłoka ceramiczna która zapobiega w pewnym stopni przywieraniu potraw a chyba każdy kto operuje w kuchni wie dobrze jak wkurzające jest zeskrobywanie takich resztek z patelni.

Drugą jej zaletą jest smażenie na bardzo małej ilości tłuszczu co jest po prostu zdrowsze a też zostawia pare groszy w kieszeni i mniej zapachów w kuchni.

Patelnie z biedronki mają jeszcze jedną zaletę. Jest to zastosowanie różnych kolorów przez co możecie wprowadzić trochę różnorodności w swojej kuchni.

Oferta ważna od 22.08.2019

Zdjęcie:Biedronka.pl zrzut ekranu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.