Biedronka:Szafa tekstylna 99 zł

Jak tanio kupić szafę będąc studentem? Wybrać się do biedronki i kupić szafę tekstylną za 99 zł. W nowej ofercie biedronki szafa tekstylna dostępna jest za 99 zł. Dzięki niej możecie zwiększyć swoją powierzchnie przechowywania .

Szafa lub garderoba tekstylna za 99 zł. Niestety nikt nie opisał dokładną wielkość szafy ani garderoby co ma ogromną wagę kiedy mamy nie wielką powierzchnie pokoju. Na oko szafa ma ok 180 cm ale mogę się mylić. Co szerokością to sądze że to ok 100 cm ale proszę pamiętać że to są moje domysły i radzę wymiary sprawdzić w sklepie. Szafa ma 4 półki boczne , wieszak oraz półkę pod wieszakiem i jest zamykana na zamek.

Garderoba ze zdjęcia wynika że ma podobną szerokość co szafa. Mieści 12 par butów.

A jak na to konkurencja?

DUŻA SZAFA TEKSTYLNA GARDEROBA LILIA – model za 49 zł na wyprzedaży obecnie.

SZAFA SZAFKA TEKSTYLNA MATERIAŁOWA GARDEROBA za 55 zł – zamiast 110 cm szerokość mamy tutaj 135 cm. Większy model po prostu.Kiepskie oceny niestety.

Szafa tekstylna 105x45x165 kropki-RÓŻ za 60 zł – mniejsza szafa ale bardzo ciekawa kolorystycznie.

SZAFA MATERIAŁOWA SKŁADANA TEKSTYLNA PÓŁKI za 99 zł – duża szafa z dobrymi opiniami.

Ogólnie niby wydaje się że szafa z biedronki jest droga. Jednak patrząc na opinie to jest to cena dość dobra w stosunku do jakości ( nie sądze że nie pasuje materiał ,albo się rwie jak w większości tanich modeli). Inną kwestią jest sposób zamykania i otwierania który jest ta zamek. Duża cześć modeli też posiada zamek ale trzeba zwijać tzw drzwi do góry i zaczepiać na rzepy ( i to rozwiązanie może być nie za bardzo).

A wy jak oceniacie? Oferta ważna od 22.11.2021 do 4.12.2021 lub wyczerpania zapasów. Zdjęcie zrzut ekranu biedronka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.