Biedronka:Tablet hykker 3g 299 zł

W nowej gazetce biedronki po raz kolejny pojawia się tablet hykker mytab 10 z funkcją 3g.  Trochę to wygląda na sprzedawanie odgrzewanych kotletów lub duże stany magazynowe. Ale czy warto go jeszcze kupić z tymi parametrami? Zaraz to sprawdzimy bo cena jest atrakcyjna

 

Tablet Mytab Hykker 10 3g za 299 zł

Procesor Quadcore

1 gb ram ( i tu jest ból bo dla androida to trochę mało)

Pamięć 8 GB ramu

moduł 3 g dual sim

Bluetooth 4.0

Android 7.0

Czytnik kart sd do 128 sd

Bateria 5000 mAh

Trzeba  powiedzieć że rynek tabletów zatrzymał się w rozwoju i 1 gb pamięci to norma a nieliczne konstrukcje samsunga ,Huawei i Lenovo mają od 1,5 do 3 GB Ramu. Z drugiej strony 2 GB Ramu to standard do obsługi w dzisiejszych czasach i ten 1 GB przeraża .Kilka lat temu była wersja pierwszego Mytaba 10 cali w biedronce i miał on baterie 10 000 mAh a ten ma 5000 mAh a to jest często standard w 7-8 calowych tabletach.  Co nie trzeba dużo pisać jest to konstrukcja dość leciwa ,ale najtańsza na rynku które oferuje aż 10 cali i 3g.

Jeżeli potrzebujesz taniego tablet do przeglądania stron po 3g to jest to dobra propozycja. Jednak jeżeli poszukujesz tablet z większą wydajnością to budżet rośnie do 500 i tej cenie otrzymasz Samsunga lub Huawei z 1,5/2 GB ramu i 32 GB pamięci zewnętrznej.

Ja bym powiedział że jest to idealny prezent dla dziecka do 6 lat które nie będzie grało w wymagające gry. Bo jeżeli chcemy tam instalować wymagające aplikacje to skończy się to zawieszaniem.

Jeżeli macie smartfona proponuje eksperyment, Sprawdźcie ile ramu zużywam was smartfon przy włączonym facebooku i instagramie. Zobaczycie wtedy czy 1 GB ramu jest wystarczający

Tutaj macie recenzje

źródło:youtube/kanał mgsm

Test z 2016 roku

Podsumowując

Jeżeli szukasz prostego tabletu 3g do przeglądania internetu i grania w proste gry to jest to dobra opcja. Jeżeli natomiast szukasz wydajnego sprzętu to niestety to już trzeba spojrzeć w droższe modele i to bez 3g.

Gdzie:biedronka

Oferta ważna od:31.10.2018

Fotki:gazetka zrzut ekranu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.