Biedronka:wIERTARKO- WKRETARKA akumulatorowa 12 V ZA 129 ZŁ

Biedronka miło zaskoczyła ceną nowej wiertarko-wkrętarki niteo tools. Produkt jest wyceniony na kwotę 129 zł co porównując poprzednie oferty innych marketów jest kwotą śmiesznie małą. W poprzednich akcjach tego typu sprzęt kosztował od 150-200 zł więc gdzieś tu musiały być poczynione oszczędności ale i to sprawdzimy.

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 12 v za 129 zł od 19.09.2019 w sieci biedronka , zapewne do wyczerpania zapasów.

Co oferuje na sprzęt?

  • 2-biegowa przekładnia umożliwia wiercenie i wkręcanie z maksymalnym momentem obrotowym 23,8 Nm
  • 21-stopniowa regulacja momentu obrotowego z dodatkowym trybem wiercenia ? zabezpiecza przed niszczeniem śrub i wkrętów
  • prędkość obrotowa no: 0-400/0-1500 obr./min
  • wydajny akumulator w technologii litowo-jonowej o pojemności 2000 mAh ( plus że litowo-jonowe choć pytania czy gdzieś można kupić do nich akumulatory?)
  • wbudowane automatyczne oświetlenie LED oraz wskaźnik poziomu naładowania baterii ( oświetlenie fajna rzecz ale nowością w przypadku niteo tool jest wskaźnik naładowania baterii jak mnie pamięc nie myli. W Parkside już takie urządzenia się zdarzały natomiast biedronka jeszcze takich nie miała)
  • w zestawie akcesoria: 8 szt. bitów 25 mm; 8 szt. wierteł spiralnych ze stali specjalnej HSS; stacja dokująca oraz walizka (za to bardzo duży plus bo większość ofert tego nie ma. Wiadomo jakość wybitna nie będzie ale zawsze to ok 20-30 zł w kieszeni)

Cena jest podobna do oferowanego urządzenia z sierpnia. Niska cena wynika z paru oszczędności. Jest tu zastosowany akumulator litowo-jonowych których cena ostatnim czasem po przez długą produkcje spadła a po drugie jest on tylko jeden. Po drugie wiertarka jest 12 V a nie 18 V a dokładniej macie to wyjaśnione tutaj ( specem nie jestem). Patrząc na opis podany na stronie to którą podałem jest to urządzenie bardziej do skręcania szafy i zrobienia małej dziurki niż wiercenia w betonie

Inną kwestią jest to że nie mają udaru co też jest spowodowane cięciem kosztów.

Czy warto? Sam nie wiem. Jest to urządzenie budżetowe to na pewno ale w kwestiach jakości to musi się wypowiedzieć jakiś spec od remontów.

Jeżeli ta oferta nie przypadnie wam do gustu może sprawdzić co przygotował dla was lidl.

Oferta ważna od 19.09.2018

Zdjęcia:biedronka.pl zrzut ekranu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.