Biedronka:Żelazko parowe 3000 W

Kolejna oferta żelazka tym razem nie za bardzo dla studenta a raczej gospodyni domowej która nie godzi się na byle jakie żelazko, a takie które dobrze prasuje. Tutaj mamy żelazko 3000 W czyli o wiele więcej niż w wcześniejszych wersjach gdzie było 1800-2600 W, ale cena była niższa .

Co my tu mamy

 

 

 

 

 

 

Żelazko parowe Hoffen 3000 W

  • prasowanie w poziomie i w pionie
  • pojemnik na wodę: 230 ml
  • funkcje prasowania: przy użyciu pary, bez pary, z użyciem spryskiwacza
  • ochrona przed przegrzaniem
  • duża moc umożliwia szybkie nagrzewanie żelazka już w ok. 30 sekund funkcja samoczyszczenia

Jak wiadomo to jest żelazko więc nie ma czego od niego oczekiwać. No może jakość wykonania stopy żelazka czy funkcja pary no ale tego nie sprawdzisz na pudełku. Fajnie że biedronka daje możliwość kupienia tanich i dość ciekawie wyposażonych żelazek w dobrej cenie. Nie jest to może żelazko z wyświetlaczem, ale powiedzmy sobie szczerze na co komu wyświetlacz w żelazku?

Fajną funkcją jest blokada kapania bo to mnie wkurzało w poprzednich modelach czy samoczyszczenie. Zastanawia mnie funkcja przegrzania, ale to trzeba by było sprawdzić osobiście. Opcja dobra jak zostawicie włączone żelazko czego nikomu nie życzę, ale bardzie wolałbym żeby po minucie bez używania się po prostu wyłączyło.

Ja wiem że żelazko można kupić  za 30 zł, ale nie z taką mocą wiec proszę nie narzekać. Nie porywa swoją estetyką jak poprzednie modele, ale to jest żelazko, ma prasować i już.

Gdzie:Biedronka

Od kiedy:18.03.2019

Fotka:Biedronka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.