Fajna pościel – czyli Nowy York w twoim łóżku

Każdy z nas ma marzenie aby gdzie wyjechać i coś zwiedzić .Niektórzy tak zakochują się w wybranych miejscach że najchętniej cali by przypominali dane miasto wraz ze zrobieniem sobie tatuażu na czole.

Dla takich ludzi pozytywnie zakręconych jest ta oferta i nie tylko .Dlaczego niby miałbym mieć zwykłą pościel skoro mogę mięć coś ciekawego w domu za niewielkie pieniądze i do tego wywołujące uśmiech na innych osobach.

Co nam citeam.pl proponuje?

Pościel z nadrukiem miast np Nowe Yorku

Koszt:

Pościel ze zdjęciami miast:

? 49 zł zamiast 99 zł za poszewkę 140 x 200 i poszewkę 70 x 80

? 57 zł zamiast 119 zł za poszewkę 160 x 200 i 2 poszewki 70 x 80

? 67 zł zamiast 139 zł za poszewkę 180 x 200 i 2 poszewki 70 x 80

? 75 zł zamiast 159 zł za poszewkę 200 x 220 i 2 poszewki 70 x 80

Do wyboru Nowy Jork, Paryż, Londyn i Sydney

Poszewki zamykane na zamek

Mało dużo hmm

Najtańszą pościel idzie wyrwać w jysk niekiedy za 20  zł , a tak średnio to ok 20-30 zł. Coś lepszego to już koszt od 50 zł w górę. Czy się opłaca? A czy posiadanie iPada sie opłaca skoro można mieć chińską podróbkę za pół ceny. Jakość i innowacyjność kosztuje i z tym się trzeba liczyć. Po drugie co ile kupujecie pościel , co rok ,dwa ,5 lat ?

Co do ceny to na allegro koszt takiej pościeli zaczyna się od 100 zł z przesyłką wiec oferta dość fajna jeżeli tylko design wam odpowiada

Fotka: citeam.pl

oferta: http://www.citeam.pl/oferta/posciel-ze-zdjeciami-miast-1

Blog sprawdzamypromocje.pl nie jest żadnym oficjalnym blogiem marki, produktów , ani sieci sklepów. Wszystkie nazwy, loga, marki oraz znaki handlowe są znakami zastrzeżonymi dla ich prawnych właścicieli i zostały użyte w celach informacyjnych. Żadna z opisywanych ofert nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Blog sprawdzamypromocje.pl dokłada wszelkich starań za , aby umieszczone informacje były aktualne i ścisłe , jednak nie daje gwarancji co do ich zgodności z stanem aktualnym. Blog sprawdzamypromocje.pl nie odpowiada za poczynania innych użytkowników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.