Lidl:Tani Odkurzacz workowy za 149 zł

Jeżeli poszukujecie odkurzacza do garażu lub studenta to ta oferta jest dla was idealna. Tani odkurzacz workowy 700 W za 149 zł w ofercie Lidla. Idealna oferta dla mało wymagających osób ale sprawdź czy nie ma czegoś lepszego?

Oferta odkurzacza marki Silvercrest 700 w workowego za 149 zł. A oferuje on:

  1. Moc 700 W
  2. 5 m przewód zasilający
  3. w zestawie: szczotka do podłóg, szczotka do fug, dysza do tapicerki, worek do odkurzacza o poj. 1 l
  4. 99.5% skuteczności separacji – wyjątkowo czyste powietrze wylotowe dzięki filtrowi EPA 12
  5. 3 lata gwarancji

Oferta dostępna w sklepie Lidla(tutaj możecie zakupić) oraz w sklepach stacjonarnych od 11.01.2021 do wyczerpania zapasów. Więcej na stronie Lidl.pl.

A co na to inne oferty

Odkurzacz workowy Manta VCL 101RN ( najtańszy i workiem 1,8 l ,ale tylko 4 m kablem – w chwili obecnej w promocji)- 119 zł

Odkurzacz bezworkowy Blaupunkt Prime 3 SVC31 ( pojemność zbiornika 1,5 l i dodatkowo bez zabawy w worki) – 119 allegro + smart

Odkurzacz workowy SVC21 PRIME3 ( filtr Hepa + 2 l worek) – 129 zł allegro

Sencor SVC 45RD-EUE3 ( plusem bardzo duży wybór sklepów w cenach 150-160 zł , 1,5 l worek i 850 w) -150 zł

Informuje jednak że drobiazgowo nie analizowałem każdego z odkurzaczy i przed zakupem proszę przeanalizować ofertę pod kontem realności danych. To że sklep ma coś napisane nie zawsze musi się zgadzać a nie raz występują pomyłki. W jednym przypadku zamiast zwykłego odkurzacza był odkurzacz do popiołu.

Jak widać w cenie do 150 zł mamy do wyboru kilka ofert. Na plus Lidla jest 3 letnia gwarancji i możliwość kupna stacjonarnie w sklepie co umożliwia obejrzenie towaru bez konieczności wysyłki. Co do parametrów to pojemność worka jest dość mała , jednak moce są porównywalne.Co do wyboru bez workowy a workowy to kwestia gustu.

Jak widać nie jest to najtańsza oferta. Dużym plusem jest 3 letnia gwarancja za co musimy sporo dopłacić w sklepie. Wybór pozostawiam wam.

Zdjęcie:Zrzut ekranu Lidl.pl

2 myśli w temacie “Lidl:Tani Odkurzacz workowy za 149 zł”

  1. Cieszę się, że trafiłam na ten wpis, ponieważ zawiera wiele przydatnych informacji. Jakiś czas temu zepsuł mi się mój dotychczasowy sprzęt i z tego powodu rozglądam się za nowym. Aż jestem w szoku jak nowoczesne odkurzacze pionowe aktualnie produkują. Na pewno znajdę coś dla siebie. Pozdrawiam.

  2. Całkiem fajny ten odkurzacz. Ale lepiej kupić taki czy może zdecydować się na odkurzacz pionowy? Coraz częściej słyszę pozytywne opinie na temat takich odkurzaczy stojących i się zastanawiam nad kupnem. Hmm, pomyślimy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.