Lidl:Tani Odkurzacz workowy za 149 zł

Jeżeli poszukujecie odkurzacza do garażu lub studenta to ta oferta jest dla was idealna. Tani odkurzacz workowy 700 W za 149 zł w ofercie Lidla. Idealna oferta dla mało wymagających osób ale sprawdź czy nie ma czegoś lepszego?

Oferta odkurzacza marki Silvercrest 700 w workowego za 149 zł. A oferuje on:

  1. Moc 700 W
  2. 5 m przewód zasilający
  3. w zestawie: szczotka do podłóg, szczotka do fug, dysza do tapicerki, worek do odkurzacza o poj. 1 l
  4. 99.5% skuteczności separacji – wyjątkowo czyste powietrze wylotowe dzięki filtrowi EPA 12
  5. 3 lata gwarancji

Oferta dostępna w sklepie Lidla(tutaj możecie zakupić) oraz w sklepach stacjonarnych od 11.01.2021 do wyczerpania zapasów. Więcej na stronie Lidl.pl.

A co na to inne oferty

Odkurzacz workowy Manta VCL 101RN ( najtańszy i workiem 1,8 l ,ale tylko 4 m kablem – w chwili obecnej w promocji)- 119 zł

Odkurzacz bezworkowy Blaupunkt Prime 3 SVC31 ( pojemność zbiornika 1,5 l i dodatkowo bez zabawy w worki) – 119 allegro + smart

Odkurzacz workowy SVC21 PRIME3 ( filtr Hepa + 2 l worek) – 129 zł allegro

Sencor SVC 45RD-EUE3 ( plusem bardzo duży wybór sklepów w cenach 150-160 zł , 1,5 l worek i 850 w) -150 zł

Informuje jednak że drobiazgowo nie analizowałem każdego z odkurzaczy i przed zakupem proszę przeanalizować ofertę pod kontem realności danych. To że sklep ma coś napisane nie zawsze musi się zgadzać a nie raz występują pomyłki. W jednym przypadku zamiast zwykłego odkurzacza był odkurzacz do popiołu.

Jak widać w cenie do 150 zł mamy do wyboru kilka ofert. Na plus Lidla jest 3 letnia gwarancji i możliwość kupna stacjonarnie w sklepie co umożliwia obejrzenie towaru bez konieczności wysyłki. Co do parametrów to pojemność worka jest dość mała , jednak moce są porównywalne.Co do wyboru bez workowy a workowy to kwestia gustu.

Jak widać nie jest to najtańsza oferta. Dużym plusem jest 3 letnia gwarancja za co musimy sporo dopłacić w sklepie. Wybór pozostawiam wam.

Zdjęcie:Zrzut ekranu Lidl.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.