Lidl:Wiertarko- wkrętarka akumulatorowa 20 V Parkside za 199 zł

A co jakby tak kupić mężowi,dziadkowi czy bratu wiertarkowkrętarkę akumulatorową z lidla za 199 zł? Tak od 20.11.2021 będzie dostępna wiertarkowkrętarka akumulatorowa marki Parkside za 199 zł.

Wiertarkowkrętarka akumulatorowa Parkside za 199 zł oferuje:

  • akumulator litowo-jonowy 2 Ah
  • 8 bitów i 8 wierteł hss
  • 2 biegi ( jeden do 0-400 a drugi 0-1400 obrotów)
  • moment obrotowy 45 nm
  • maksymalna średnica otworów 30 mm w drewnie i 13 mm w stali
  • 3 letnia gwarancja

Zanim ktoś zacznie krzyczeć że na allegro da się taniej to sprawdzmy parę ofert w tej cenie:

Wiertarkowrkętarka Teeno – cena 199 zł czyli tyle samo co w lidlu. Nie ma 3 letniej gwarancji za to ma bogaty zestaw narzędzi w zestawie a także dwa akumulatory. Akumulatory litowo-jonowe są dwa ale o pojemności 1,5 Ah a nie 2 Ah. Moment obrotowy to 40 nm vs 45 nm lidl.

Ta sama wiertarka ale z jednym akumulatorem za 159,99 zł

Wiertarkowkrętarka Majster Polska (fajna nazwa) -20 v, 2 akumulatory ale 2 Ah,dwa biegi 400 i 1400 obrotów. Brak 3 letniej gwarancji.

Wiertarkowkrętarka Boxer– duży zestaw narzędzi dodatkowych i dwa akumulatory o pojemności 2,2 Ah litowo-jonowe.Mniejsze obroty niż konkurencja bo 350 obrotów na pierwszym biegu i 1350 na drugim. Jednak moment obrotowy to 20 nm vs 40 nm i tu jest haczyk.

Ogólnie mógłbym napisać książkę o ofertach na wiertarki do 200 zł. Mamy pełno zestawów za 200 zł które posiadają dwa akumulatory litowo jonowe i duże zestaw akcesoriów. Oczywiście każdy podejmuje decyzje na własne ryzyko. Jednak jedna kwestia jest zastanawiająca – skoro taka duża sieć jak lidl i biedronka sprzedaje swoją ofertę za 199 zł z jednym akumulatorem to dlaczego ktoś daje to samo z dwoma i dorzuca do tego jeszcze zestaw narzędzi warty ok 30 zł? Drugą kwestią jest jakość akumulatorów które mogą bardzo szybki wyzionąć ducha. I wtedy szukaj zamiennika co może być problemem. Lildl jak i wiele sklepów mających swoją markę narzędzi używa uniwersalnych akumulatorów które można dokupić. Trzecia i najważniejsza kwestia to 3 letnia gwarancja. Sama musiałem oddać jedno z narzędzi lidl na gwarancje i zostało wymienione na nowe.

Ja nie chce nikomu nic sugerować. Staram się pokazać kilka możliwości zakupienia tego samego sprzętu.

Oferta ważna od 20.11.2021. Więcej informacji na lidl.pl

Zdjęcie: Gazetka lidl.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.