Po co komu tablet?

Telewizor,GPS,konsola do gier czy komputer. To zastosowanie tablet i możliwości jakie nam daje obecny sprzęt . Nie wierzycie ? Czytajcie dalej.

Tablet jako telewizor

Na rynku mamy dostępne tablety z tunerem DVB-T.nie grzeszą one wydajnością , ale mają bardzo ciekawe funkcje.

Oto przykład:

[youtube id=”OP0CgQnA45g”]

źródło:youtube.pl , killazzTT

Pomijam fakt trwałości tableta o którym wspomina użytkownik ,ale jak widać na filmiki telewizja odbiera ładnie i bez zakłóceń . Fajne urządzenie szczególnie jak ktoś dużo jeździ na biwak czy jest kierowcą taksówki. Jaki koszt? Ok 400 złotych za Kiano  Road czy Goclevera T76.

Tablet jako komputer

Wiadomo że występują tablety z Windows 8.1 gdzie mamy podobne możliwości do naszych stacjonarnych sprzętów.Przykładem tego może być hybryda Asus Transformer Book T100. Jednak tablet z androidem? Użytkownik IGOOGLE PLAY pokazuje co daje nam klawiatura i myszka do tabletu.

[youtube id=”iGEkLCl93Ls”]

źródło:youtube,igoogle play

Tablet jak netbook

Koszt netbook ,które już jednak nie są produkowane  to ok 900-1000 złotych . Koszt tabletu ok 200+ 30 złoty klawiatura + ok10-20 mini mysz. Rozwiązanie nie tak użyteczne i funkcjonalne jak tablet ale jednak 4-krotnie tańsze.

[youtube id=”Wj86Lzq9e34″]

źródło:youtube, teltab

Tablet jako odtwarzacz filmów

Podczas podróży nic nie zajmie na długie godziny jak dobry film czy książka. Jak to wygląda tablet vs odtwarzacz? Na korzyść tableta przemawia jego szeroki wachlarz zastosowań.Za ok 200 złotych otrzymujemy np Mante mid 08 która na baterii powinna wytrzymać ok 3-4 godzin wyświetlania filmów. Koszt takiego urządzenia to ok 200 złotych. Najtańszy odtwarzacz dvd to też manta i w rtv euro agd kosztuje 190 złotych . Cenowo się nie różnią , choć odtwarzacz wytrzyma godzinę dłużej niż tablet. Jenak przy promocjach tablet można otrzymać już od 99 złotych ( promocja neonet) , średnio 160. A Wy co wybieracie?

Tablet jako nawigacja gps

Koszt tablet jako  nawigacji to ok 400 złotych. Na plus jest możliwość odtwarzania filmów czy oglądania tv. Na minus koszt map które są już wgrane w nawigacje GPS .Kwestią sporną jest wielkość ,ponieważ jednym ona przeszkadza drugim pomaga. Koszt nawigacji 160-300 złotych.  Koszt programu na androida to od 150-200 złotych.

Konsola do gier

[youtube id=”nAUS9Uo5auA”]

źródło: youtube.pl zombie cygig

 

 

 

 

Blog sprawdzamypromcje.pl nie jest żadnym oficjalnym blogiem marki, produktów , ani sieci sklepów. Wszystkie nazwy, loga, marki oraz znaki handlowe są znakami zastrzeżonymi dla ich prawnych właścicieli i zostały użyte w celach informacyjnych. Żadna z opisywanych ofert nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Blog sprawdzamypromocje.pl dokłada wszelkich starań za , aby umieszczone informacje były aktualne i ścisłe , jednak nie daje gwarancji co do ich zgodności z stanem aktualnym. Blog sprawdzamypromocje.pl nie odpowiada za poczynania innych użytkowników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.