Poniedziałki z Coca Colą w Multikinie

Każdy chce z nas kupować najtaniej. Jednym z takich sposobów jest akcja Lubie poniedziałki z Coca Colą. Jeżeli zakupicie zestaw z napojem CocaCola w Multikinie otrzymacie kupon na zakup tańszego biletu w poniedziałek.Niestety nie obowiązuje on w dniu zakupu co jest dużym minusem promocji. Ceny są różne w zależności od kina.

?    w cenie 10 zł na seans 2D albo 12 zł na  3D (obowiązuje w Tychy, Rybnik, Włocławek, Elbląg, Radom, Rzeszów),
?    w cenie 11 zł na 2D albo 13 zł na 3D (obowiązuje w  Koszalin, Zabrze, Gdańsk, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Sopot, Gdynia, Rumia, Słupsk, Kielce, Lublin, Zgorzelec, Czechowice-Dziedzice, Katowice)
?    w cenie 12 zł na 2D albo 14 zł na 3D obowiązuje w Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu)
Kupon jest ważny 30 dni od daty na paragonie fiskalnym, potwierdzającym zakup zestawu.

Opłaca sie? I tak i nie. Jezeli specjalnie dla niego kupujecie zestaw to nie ale jako bonus przy okazji oczywiście że tak.

Fotka:Multikino.pl

Blog sprawdzamypromocje.pl nie jest żadnym oficjalnym blogiem marki, produktów , ani sieci sklepów. Wszystkie nazwy, loga, marki oraz znaki handlowe są znakami zastrzeżonymi dla ich prawnych właścicieli i zostały użyte w celach informacyjnych. Żadna z opisywanych ofert nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Blog sprawdzamypromocje.pl dokłada wszelkich starań za , aby umieszczone informacje były aktualne i ścisłe , jednak nie daje gwarancji co do ich zgodności z stanem aktualnym. Blog sprawdzamypromocje.pl nie odpowiada za poczynania innych użytkowników

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.