Telewizor manta smart tv wifi 32 cale

Ranking telewizorów 32 cale do 500 zł

Nie każdy potrzebuje dużego i drogiego telewizora.Bardzo często szukamy małego telewizora dla babci czy do dziecięcego pokoju. W takim przypadku telewizor 32 cale jest idealny i brew pozorom nie trzeba za niego wydawać już 1000 zł jeżeli zaakceptuje pewne wady jak gorsza jakość głośników czy plastiki użyte przy wykonaniu pilota.

Lista telewizorów była robiona 27.05.2020 więc ceny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. Uwzględniono wyszukiwarki cenowe i serwisy aukcyjne. Taka notka informacyjna

Najtańszy telewizor 32 cale

HKC 32C1NHD-T2-EU za 398 zł

Level HD8232 za 399 zł

Z tych dwóch telewizorów wybrał bym HKC ponieważ ma opinie więc coś wiemy na jego temat ale co najważniejsze posiada DVB-T2 które pozwoli w przyszłości na odbieranie kanałów DVB-T w odróżnienia od levela który ma starszy tuner który będzie obowiązywał do 2022 . Chcesz wiedzieć więcej o tunerach DVB-T i czym sie różnią?Przeczytaj ten wpis

Telewizor 32 cale z smart tv i wifi

Czy da się w tak niskiej kwocie znaleźć telewizor z smart tv i wifi? Do 500 zł jest to niewykonalne choć zdarzały się promocje gdzie za kwotę 400 zł było proste smart tv. Natomiast za kwotę 550 zł można znaleźć dwa modele w tym jeden który znajdziemy prawie w każdym sklepie z elektroniką.

Manta 32LHN29D 32cale LED HD Wi-Fi ZA 549 ZŁ

Telewizor manta smart tv wifi 32 cale

Lin LED 32LHD1220 SMART TV WIFI ZA 549

Lin jest bardziej energooszczędny ponieważ zużywa 31 W stosunku 36 W. Jednak Manta ma lepsze głośniki ponieważ jest to 2x8W w stosunku do 2×5 W. Głośniki to jeden z elementów na którym oszczędzają producenci jednak jest to ważny podpunkt dla konsumenta ponieważ nie wielu z nas słucha tv bez głośników prawda? A nic nie wkurza bardziej jak cichy telewizor.

Oby dwa telewizory posiadają wi-fi i smart tv. Jednak nie spodziewajmy się po nich cudów. Bardzo często opierają się na zagranicznych aplikacjach oraz Netflixie i Youtubie. Po tym względem lepszym wyborem może być Manta ze względu że jest to producent z naszego rodzimego rynku.

A wy co wybierzecie?

Informacja nie stanowi oferty handlowej więc może ulec zmianie

Zdjęcia:zrzut ekranu allegro.pl użytkownik Max_electro

Jedna myśl w temacie “Ranking telewizorów 32 cale do 500 zł”

  1. Sam mam telewizor 32 calowy od Xiaomi i wykorzystuje go głównie do grania na konsoli. Sprawdza się całkiem nieźle, jednak ma słabe głośniki (jak większość TV 😉 )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.