Smartfon zima i rekawiczki ;)

W chwili obecnej jest zima a temperatura spadła grubo poniżej zera . Jak ogólnie można zaobserwować smartfon już nie jest obiektem westchnień lub pożądania , a normalnym narzędziem jak długopis czy buty. Tak niska temperatura jak obecnie nie sprzyja używania smartfonu z powodu a, marznących rąk i b rękawiczek.  Jest jednak na to sposób aby nie marznąć a mieć pełen dąstep do obsługiwanych aplikacji .Rękawiczki iglove. I mamy tutaj dwie opcje. Cena takich produktów z wysyłką waha się od 25-40 zł .

Jakie są plusy?

Podstawowy ;obsługa ekranu dotykowe jednak są one bardzo cienkie i mają zastosowanie do -5 . Przypominają te rękawiczki z bazarów za 3 zł ale posiadają nić srebra dzięki czemu możemy się bawić naszym ekranem.

Tu macie jedną z aukcji http://allegro.pl/rekawiczki-do-ekranow-dotykowych-i-glove-wys-24h-i3914442006.html

Są jeszcze ulepszone wersje tego cuda. Co powiecie na gadanie  dłonią? Ktoś sobie stworzył wersje tych rękawiczek z wbudowanym bluetooth gdzie jedna ręka pełni wersje rękawiczki iglove a druga robi za słuchawkę?

tutaj macie ofertę z citeam.pl http://www.citeam.pl/oferta/rekawiczki-iglove-bluetooth

Obrazki:citeam.pl

Blog sprawdzamypromocje.pl nie jest żadnym oficjalnym blogiem marki, produktów , ani sieci sklepów. Wszystkie nazwy, loga, marki oraz znaki handlowe są znakami zastrzeżonymi dla ich prawnych właścicieli i zostały użyte w celach informacyjnych. Żadna z opisywanych ofert nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Blog sprawdzamypromocje.pl dokłada wszelkich starań za , aby umieszczone informacje były aktualne i ścisłe , jednak nie daje gwarancji co do ich zgodności z stanem aktualnym. Blog sprawdzamypromocje.pl nie odpowiada za poczynania innych użytkowników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.