Wietrzenie magazynów -MediaMarkt

Święta święta i po świętach- a co po świętach? Wyprzedaż. Zaczynam od jednej z największej sieci elektromarketów w Polsce.

źródło:mediamarkt.pl

LG 32ln540b

Nie wnikałem czy sie różnią modele b od tych bez literki , ale skoro mediamarkt jest w jednej kategorii z tymi bez tej literki to pewnie niczym szczególnym.Telewizor 32 cale 2xhdmi ,hd ready no i cudowny program który “chyba udaje” 100 Hz .Ciekawe jak to w rzeczywistości wygląda? W sieci jest drożej bo według np skąpca 939 zł najtańsza oferta. Nie jest to może najtańszy telewizor 32 calowy , bo neonet oferował oriona za 799 zł.No ale bez magicznego 100 MCI.

źródło:mediamarkt.pl

LG 42la620s

42 calowe TV Z 3D LG  i dwurdzeniowym procesorem( a to się przydaje szczególnie do smart tv) oraz Full HD. No ale to nie jest najtańsza oferta na rynku. Skapiec pokazuje że market media oferuje go 2024 zł + darmowa wysyłka (bynajmniej dziś).  Media Markt sprzedaje go o 24 zł.Plusem jest że mogę go oglądnąć i się pobawić.Minusem z neta mi go przywiozą , a tu muszę sam sie w to bawić. Sami zdecydujcie.

źródło:mediamarkt.pl

Pralka SAMSUNG WF60F4E1N2W.

Na pralkach sie nie znam więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na ten temat. Co mnie interesuje to to że ma 6 kg wkładu , klasę energetyczną a+ (kurcze mogło by być więcej) i 1200 obrotów. Cena 999 zł i wygląda że ten model oferuje tylko media markt i saturn gdzie jest droższa o około stówę.

źródło:mediamarkt.pl

PS3 Z move starter pack i  Sports Champions  2 oraz Gran Turismo 6

Konsola znana każdemu z dwoma grami za 1149 zł. W wersji 500 GB.  Cena jest atrakcyjna ,ale ciężko ją porównać bo występują różne zestawy , ale na pewno można uznać że niżej niż cena z Media Markt nie kupimy takiego zestawu.

źródło:mediamarkt.pl

Acer Aspire E1-570G

Notebook który występuje wyłącznie w sieci Media Markt i Saturn wiec nie ma co za bardzo porównywać .W Saturnie oczywiście jest droższy.

Dobra to było na głównej .A co jeszcze ciekawego można znaleść