Wiosna czyli czas posprzątać w biedronce

Jak zawsze co roku wiosna to czas dwóch rzecz: sprzątania i biegania. I jak zawsze sklepy próbują wykorzystać okazje i nabrać nas na rzeczy których wcale nie potrzebujemy a kupujemy jak głupi.

No to co nam chcą wcisnąć

Żelazko za 49 zł

Co do żelazek to sprzęt który kupuje sie raz na jakis czas

Niej jest również to najtańsza propozycje ponieważ w ceneo można znaleźć od 30 zł i to nie jednorazówy a choćby sprzęt zapomnianej ale znanej marki łucznik . Jednak doliczają przesyłkę to wychodzi prawie na to samo a biedronka raczej przestała wciskać buble i jej oferty stoją na coraz wyższym poziomie choć bywają wyjątki.

Kolejną nowością odnośnie sprzątania jest deska do prasowania. Fakt że jest to jeszcze dalej prasuje sie unas na wersalkach itp .Jednak wzorami z amerykańskich filmów coraz więcej osób korzysta z tego sprzętu.

Cena jednak do najniższych nie należy, bo 99 zł to nie super promocja

Jednak to zależy od punktu widzenia. Najtańsze deski można już nabyć za 30 zł jednak są to dość niestablinę konstrukcje bez miejsca na żelazko. Co do tych lepszych to najtańsze oscylują w granicach ceny z biedronki.

No dobra ale przydała by sie również suszarka za 29,99 .

I tu muszę przyznać że w odróżnieniu do konkurencji wygląda solidniej a cena jest też jedną z najniższych na rynku

To jak już popraliśmy to by tak przydało się umyć podłogę za 89 zł

Magiczny mop obrotowy który dzięki telezakupą tworzy swoją popularność jednak jego cena nie jest taka niska. Podobny zestaw jest w E.leclerc za 69,99 wiec różnica dość spora. Jedynie można sie kłócić nad jakością wykonania. Trzeba przyznać że ten z biedronki jest wykonany o niebo lepiej stąd wyższa cena.